FAQ

Czy istnieje możliwość zamówienia śniadania?

Tak, specjalnie przygotowywane przez Columbus Coffee zestawy śniadaniowe można zamówić w momencie dokonywania rezerwacji lub podczas pobytu. Dodatkowo wszystkie apartamenty Koszalin wyposażone są w aneks kuchenny z płytą grzewczą, czajnikiem bezprzewodowym oraz lodówką.

Gdzie można zaparkować samochód?

Samochód można zaparkować na parkingach znajdujących się w pobliżu apartamentów. Na specjalne życzenie istnieje również możliwość wynajęcia jednego z naszych garaży.

Jak najszybciej dokonać rezerwacji?

Najszybszym sposobem jest rezerwacja telefoniczna lub rezerwacja online. Możesz również dokonać rezerwacji poprzez wypełnienie formularza rezerwacyjnego znajdującego się na naszej stronie internetowej.

Czy wymagana jest wpłata w momencie rezerwacji?

Tak. Przy każdej rezerwacji wymagana jest wpłata 40% zadatku.

Kiedy zaczyna się i kończy doba hotelowa?

W apartamentach przy ul. Młyńskiej 49, doba hotelowa zaczyna się o godzinie 14:00 i kończy o godzinie 10:00 dnia następnego. W apartamentach butikowych przy ul. Bogusława II 47, doba hotelowa zaczyna się o godzinie 14:00 i kończy o godzinie 12:00 dnia następnego.

Czy apartamenty Koszalin oferują ręczniki?

Tak, a także znacznie więcej.

Kiedy płacimy za apartament?

Wszystkie płatności związane z pobytem w apartamencie pobieramy najpóźniej w dniu Twojego przyjazdu. W przypadku gdy przewidujesz pobyt na okres dłuższy niż 1 miesiąc, rozliczenia będą dokonywane z góry do 10 dnia każdego miesiąca.

Czy można zrezygnować z dokonanej wcześniej rezerwacji?

Tak, ale należy się liczyć z utratą wpłaconego zadatku.

Co się dzieje w przypadku wyrządzenia szkody w apartamencie?

Przede wszystkim prosimy o jak najszybsze poinformowanie nas o zaistniałym zdarzeniu. Zrobimy wszystko, aby w jak najkrótszym czasie usunąć szkodę. W zależności od sytuacji poinformujemy o ewentualnej konieczności pokrycia strat.

W jaki sposób otrzymam klucze do apartamentu?

Klucze do apartamentu zostaną przekazane w dniu przyjazdu przez opiekuna Twojego pobytu.

Czy mogę zabrać ze sobą zwierzaka?

Rzeczywiście, nie wszystkie hotele Koszalin zezwalają na przyjazd gości z ich pupilami, jednak City Apartments akceptuje zwierzęta domowe za dodatkową opłatą w apartamentach dwupokojowych. Zastrzegamy sobie również prawo obciążenia za ewentualne szkody, które może on wyrządzić.

Czy istnieje minimalny okres wynajmu?

Apartamenty w Koszalinie wynajmujemy na minimum 2 doby. Dla stałych gości istnieje możliwość wynajmu na 1 dobę.

Czy w apartamencie można palić?

W apartamentach obowiązuje całkowity zakaz palenia. City Apartments zastrzega sobie prawo do obciążenia Gości dodatkowymi kosztami za neutralizację dymu papierosowego.